Načítavam...

Projekty

ESET Campus

Bratislava

ESET Campus

Spoločnosť ESET plánuje v areáli bývalej Vojenskej nemocnice vytvoriť ESET CAMPUS – živé miesto, ktoré zmení túto časť mesta na epicentrum inovácií a kreativity v Bratislave. Kampus poskytne širokú škálu ďalších užitočných služieb a prevádzok, kvalitné verejné priestory a sčasti aj rezidenčnú funkciu vo forme co-livingu. Dôležitou súčasťou kampusu bude športová infraštruktúra a auditórium.

Lakeside Park lobby

Bratislava

Lakeside Park lobby

Nová vstupná lobby vytvára príjemný podvedomý pocit dotyku s prírodou jazera, inšpirovaný Kuchajdou. Prírodné materiály prinášajú do lobby teplo a svetlo, vďaka čomu bude každodenný život úžívateľov príjemnejší.

Čítať viac

Byt FSR

Bratislava

Byt FSR

Kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu s prominentným výhľadom. Cieľom bolo celkové presvetlenie, otvorenie priestoru a efektívne využitie plochy.

Čítať viac

Cuvée 2.0

Bratislava

Cuvée 2.0

Koncepčný návrh a realizačný projekt 32 m² retailovej plochy plnej vína a kávy. Cuvée 2.0 je začitok úspešného príbehu lokálneho vinárstva v srdci nákupného centra. V návrhu dominuje víno, modrá a modranská keramika a unikátnosť storočných postupov výroby vína.

Rodinný dom RDR

Bratislava

Rodinný dom RDR

Návrh netradične tradičného rodinného domu na predmestí Bratislavy.

Čítať viac

Simplicity Bratislava

Bratislava

Nailbar Centrum Nivy

Bratislava

Nailbar Centrum Nivy

Výnimočné centrum, výnimočný dizajn. Klientka prevádzkujúca viacero úspešných jednotiek pod názvom Nailbar nás oslovila s požiadavkou vytvoriť návrh, ktorý sa bude svojim dizajnom vynímať no súčasne bude rešpektovať dizajnový jazyk tohto konceptu. V pomerne limitovanom priestore sa nám podarilo maximalizovať počet “pracovných staníc” s cieľom dosiahnúť priaznivé tržby v prostredí novootvoreného nákupného centra Nivy.

RD Záhorské Sady

Záhorská Bystrica

RD Záhorské Sady

V spolupráci so štúdiom TVAR Architekti sme navrhli výzorovo skromnú no priestorovo bohatú podobu rodinnej vily v príjemnej lokalite Záhorskej Bystrice. Átriový dom na ploche 220 m² sa vyznačuje čistými horoziontálnymi líniami umocňujúcimi okolité výhľady na stráne Malých Karpát. Polozapustené podzemné podlažie výrazne benefituje zo svahovitosti pozemku a okrem iného prináša potrebné súkromie rodinného bývania.

Photoneo HQ

Bratislava

Photoneo HQ

V existujúcej skladovej budove sme navrhli jedinečný pracovný priestor pre jedinečného klienta. Procesom nás viedla odborná, jasná a inšpirujúca vízia “vyrastenej” slovenskej spoločnosti Photoneo ako lídra v automatizácií, robotike a 3D vision segmente. Podrobnou analýzou návykov firmy, jej fungovania a smerovania sme dospeli ku komplexnému riešeniu pracovného a tvorivého priestoru na ploche približne 2500 m² pre osobnostný ako aj technologický rozvoj tímov a produktov značky Photoneo.

Dom na bývanie v Pezinku

Pezinok

Dom na bývanie v Pezinku

Projekt “Dom na bývanie” v Pezinku prináša riešenie kvalitnej a nadčasovej skladby bytov. Širšia modulová skladba nosného systému vytvára flexibilné “polia” pre jednotlivé byty, ktoré je možné vzájomne zlučovať. Dnes málo frekventovaná ulica Trnavská má vo vyhliadke perspektívu strategického spojítka sídliska Muškát s hlavným ťahom smerom na Pezinskú babu. Bytový dom by sa tým mal stať príjemným objektom na vstupe do mesta.

Hala FOR.SPACE

Bratislava

Hala FOR.SPACE

Na projekte hala FOR.SPACE zastupujeme klienta v úlohe projektového manažéra. Našim cieľom je riadiť projekt z pohľadu kvality, ekonomiky a času tak, aby sme spolu s poprednými bratislavskými architektmi zaručili úspešné doručenie tohto výrobno prevádzkového objektu. Budova bude slúžiť ako sídlo viacerých nábytkárskych firiem na ulici Kopčianskej v Bratislave.

Fine Dining Reštaurácia

Bratislava – Devín

Top