Načítavam...

Charity Ultra Challange London 2 Brighton

April 28, 2022

Charity Ultra Challange London 2 Brighton

“No good deed goes unpunished.”

Oskar Wilde

PRÍBEH

Minulý rok nášho kolegu Jána pripravila zradná choroba, rakovina melanómu, o skvelého kamaráta Petra.

Všetko sa to zbehlo tak rýchlo, že nebol čas nielen na pomoc, ale ani čas sa rozlúčiť. Medzi správou o tom, že trpí na rakovinu do dňa pohrebu prešlo iba 2,5 mesiaca. Peter sa odmietol poddať a udržal si pozitívneho ducha až do konca, za čo má náš veľký obdiv a úctu. Miesto, kde strávil posledné dni, určite prispelo k jeho statočnosti a vieme, že za možnosť stráviť tieto dni v ľudskej dôstojnosti bol nesmierne vďačný.

Prostredníctvom svojej manželky Michaely, nechal Peter Janovi jedno želanie:

„Ak ešte niekedy budeš robiť tu svoju Ultra Challange a charitatívnu zbierku, urobíš to pre Hospic sv. Františka v mojom mene?”

Jano sa rozhodol toto želanie naplniť a preto v termíne 28-29.5.2022 odbehne 100km z Londýna do Brightonu, pričom výťažok zo zbierky, ktorú organizuje, poputuje práve do Hospicu St-Francis.

Prosím, podporte jeho úsilie a pomôžte všetkým tým skvelým ľuďom, ktorý pracujú v tomto zariadení. Pomôžete im naďalej poskytovať podporu tým, ktorí čelia tomuto strašnému boju s rakovinou. 

Viem, že žijeme v ťažkej dobe a pomoc je žiadaná na všetky strany, avšak, boli by sme veľmi vďační, ak by ste si zvolili práve túto príležitosť na pomoc. Podporu možete jednoducho vykonať kliknutím na nasledujúci link.

https://www.justgiving.com/fundraising/baska-jan

Viac info o 100 km prechádzke tu:

https://www.actionchallenge.com/ultra-challenge/london-2-brighton-challenge/

Súvisiace články

Top